בניית אתר קופונים – האם זה מתאים לכל עסק?

בניית אתר קופונים – האם זה מתאים לכל עסק?
בחירת פלטפורמה למסחר אלקטרוני
יש לכם עסק, שמציע למכירה מוצרים שונים?

 

רוצים לבוא לקראת הלקוחות שלכם ומתלבטים האם כדאי לבחור באפשרות של בניית אתר קופונים? אם כן, הנה מאמר קצר שיסביר לכם למי בדיוק מתאים סוג אתר שכזה ומה חשוב לדעת לפני שבוחרים באפשרות כזו.

 

 
אתרי הקופונים בארץ
נכון להיום ניתן למצוא מאות אתרי קניות ישראליים, המציעים למכירה פריטים ושירותים מסוגים שונים. ביניהם גם כמה אתרי קופונים מובילים, הפונים אל הקהל הישראלי המשווע להוזיל את עלויות יוקר המחיה וזאת מבלי להתפשר על האיכות או על סוג המוצר שבו הוא מעוניין. המרוץ אחרי דילים ומבצעים הפך את אתרי הקופונים לטרנד מצליח מאד בעולם המסחר האלקטרוני המקומי. נדמה כי טרנד זה צובר תאוצה משנה לשנה ואף גוזל שיעורים הולכים וגדלים מחלקם של אתרי הקניות הרגילים.

 

אתרי הקופונים בארץ מעמידים לרשותם של הגולשים דיל יומי או כמה דילים יומיים בהנחות משמעותיות, של 50 אחוז ולעיתים אף למעלה מ – 70 אחוזים. הדיל מותנה במספר מסוים של משתתפים, הנקבע על ידי בעלי האתר. העסקה יוצאת אל הפועל רק במידה ואכן כמות הנרשמים לדיל היא זו שנקבעה מראש, ובמידה ולא, מוחזר למשתתפים/לנרשמים כספם.

 

האם זה מתאים לכל עסק?
שירות בניית אתר קופונים איננו מתאים לכל עסק למרות יתרונותיו הרבים של אתר מסוג כזה. אם יש לכם עסק ואתם שוקלים לפנות לחברה, המתמחה בשירותי בניית אתר קופונים, כדאי לכם לבחון מראש את שיטת הפרסום הזו, את שפת האתר וכמובן גם את קהל היעד. האם קהל היעד שלכם הינו כזה שעשוי להשתמש באתר קופונים? האם שפת האתר היא כזו שמתאימה לקהל ובכלל – האם מדובר בפתרון יעיל שיכול למשוך לקוחות חדשים לעסק וגם

 

לחשוף אותו לרבים?
חברה מקצועית, המתמחה בבניית אתרים כאלה, תדע לענות על שאלות אלו ואחרות תוך הגדרת הצרכים הקיימים וגם המטרות שאותן רוצים להגשים.

 

אילו יתרונות מציע אתר קופונים?
במסגרת בחינת האפשרויות הקיימות ומידת התאמתו של הרעיון לעסק, כדאי גם לקחת בחשבון את היתרונות הרבים שמציע אתר קופונים. למשל, ביכולתו של אתר כזה לקדם מוצר מסוים, תוך פנייה ישירה לקהל לקוחות רלוונטי. אפשר לקדם מוצר חדש, שזה עתה יצא לשוק וגם לפרסם סניף חדש של עסק או פעילות חדשה שלו. קמפיין מקצועי ונכון, תוך ניצול פלטפורמת אתר הקופונים, יכול לעזור לעסק, לקדם אותו וכמובן גם להביא לו רווחים גבוהים
 
אם הנך מעוניין לשמוע פרטים נוספים, השאר לנו פרטים ונציג החברה יחזור אליך בהקדם