אתרי דילים יומיים, כגון גרופון ובאליגם צמחו ככלי מכירות עבור עסקים קטנים כדרך לקדם מבצעי מכירות אגרסיביים באינטרנט. אחד המאפיינים הבולטים של אתרי הקופונים הוא להבליט את מספר העסקאות נמכרו עד כה, כדרך להפחית את חשש ההצטרפות של רוכשים נוספים.
אתר גרופון הודיע לאחרונה כי הוא מציע עסקאות שניתן יהיה לפדות אותם רק בימים ושעות מסויימות. סוגי עסקאות אלו מחייבות גם את בתי העסק במועדים בהם הם יכולים לקבל שוברים מסוג זה.
לאחר שהכנתם תוכנית שיווק והחלטתם שהרעיון נראה לכם, נשאלת השאלה מהם השלבים הבאים בפיתוח אתר קופונים משלכם.
עיצוב אתר קופונים דורש גישה מעט שונה מאשר עיצוב אתר תרמית או אתר מסחר אלקטרוני רגיל. בין אם רוכשים תבנית עיצוב מוכנה ובין אם יש מעצב שאחראי על האתר. ישנם מספר דברים שכדאי להקפיד עליהם.
אתרי הקופונים הם תופעה כלכלית חדשה באופן יחסי. נהוג לייחס את תחילתה לפעילותה של החברה האמריקאית 'גרופון' ב-2008. חברה זו התבוננה במשבר הכלכלי שפגע במיליוני אמריקאים באותה שנה, אשר גרם לצמצום נרחב של הוצאותיהם- והגתה רעיון אשר החזיר אותם לחנויות. עיקרון הפעולה של אתרי קופונים פשוט מאד: בכל יום, מוצעות באתרים אלה עסקאות שונות במגוון תחומים: ביגוד, הסעדה, טיפוח, תיירות וכדומה. כל עסקה מעניקה הנחה מסוימת (לרוב של לפחות 50%) בבית עסק מסוים. הלקוח מזמין את השובר דרך האתר במחיר הנקוב, מגיע איתו לבית העסק ומשלם בתום השירות- כאשר השובר נחשב כאמצעי תשלום לכל דבר.
אתרי הקופונים מציעים לבעלי עסקים קטנים הצעה ערך מפתה: אנחנו נאתר עבורכם לקוחות חדשים ואתם תציעו מוצרים בהנחות אגרסיביות. האם זה מודל שבאמת יכול להימשך לאורך זמן?
בחירת פלטפורמה למסחר אלקטרוני יש לכם עסק, שמציע למכירה מוצרים שונים? &nbs/span/; רוצים לבוא לקראת הלקוחות שלכם ומתלבטים האם כדאי לבחור באפשרות של בניית אתר קופונים? אם כן, הנה מאמר קצר שיסביר לכם למי בדיוק מתאים סוג אתר שכזה ומה חשוב לדעת לפני שבוחרים באפשרות כזו.
בחירת פלטפורמה למסחר אלקטרוני ריבוי ומגוון עסקאות &nbs/span/; ישנם מספר פרמטרים חשובים שיכולים להביא להצלחתו ולחשיפתו של אתר קופונים חדש בפני לקוחות פוטנציאליים. אחד הפרמטרים המרכזיים הנדרשים מכל אתר קופונים, הוא עבודה מול מספר רב של ספקים והצעה של מגוון רחב של עסקאות. לכן, כדי לבנות אתר קופונים מצליח ולהגיע לרווחים גבוהים, יש ליצור שיתופי פעולה עסקיים רבים.