חברת Dreamview הוקמה בשנת 2003 וצברה ניסיון בפיתוח מאות אתרי תדמית ואתרי מסחר אלקטרוני, באמצעות מערכות ניהול תוכן מבוססות קוד פתוח לרבות: דרופל, ג'ומלה, Magento ,Oscommesrce ועוד. בנוסף פיתחנו מומחיות בכל תחומי השיווק באינטרנט באמצעות קידום אתרים, פעילות ברשתות חברתיות ותוכניות שותפים.

הניסיון שלנו בפיתוח אתרי קופונים הינו נרחב מאד וכולל מספר רב של אתרים וכן התמקצעות בכל היבטי הקמת אתרי דיל יומי לרבות נגיעה בכל פ'יצ'ר משמעותי שנוגע לתחום אתרים מסוג זה.

במסגרת פעילות למען הקהילה, מפעילה החברה את עמותת מחשב לכל ילד, אשר אוספת מחשבים משומשים, משביחה אותם ותורמת אותם לילדים נזקקים.


למה לבחור בנו?

 
בזכות החדשנות
אנו ב-Dreamview לא מחכים לראות מה עושים אחרים, ותמיד מעדיפים ליזום. אנו בוחנים באופן קבוע עם הלקוחות מה יהיו הצרכים שלהם בעתיד הקרוב והרחוק ומפתחים טכנולוגיות ויכולות בהתאם. ניסיוננו הרב מעניק לנו את הביטחון להכנס לפרויקטי פיתוח מורכבים ולהציע בהם פתרונות מתקדמים וערך מוסף שתורם מאד למערכים העסקיים של הלקוחות.
בזכות המקצועיות
ל-Dreamview יכולת מקצועית גבוהה במגוון רחב של טכנולוגיות. הצוות שלנו מסוגל לזהות צרכים ייחודיים ולתפור פתרונות מותאמים אישית, ולתרגם כל בעיה או קושי לפתרון מקיף ואיכותי.
בזכות השירות המהיר
אנחנו מתגאים בהוספה של כל לקוח חדש לרשימת הממליצים שלנו. גישה זו, תורמת לצמיחה המתמדת שלנו ולראש שקט ללקוחות שלנו.
בזכות הקשר האישי
אנו ב-Dreamview מלווים אתכם לאורך כל הפרויקט וגם הרבה אחרי שהוא הסתיים בשירותי תמיכה, אחריות ותחזוקה. אנחנו מקפידים על קשר רציף עם הלקוחות הן מתוך מטרות שירות והן מתוך הבנה ששירות טוב הוא הבסיס לעסקה הבאה ו/או לשורה נוספת ומכובדת לרשימת הממליצים שלנו. גישה זו, תורמת לצמיחה המתמדת שלנו ולראש שקט ללקוחות שלנו.